Gol, Pasukan, Jadual Piala Dunia 2014 dan... | PialaDunia2014Brazil.com

Jadual Peringkat Kumpulan

Jadual Piala Dunia 2014 Peringkat Kumpulan ini telah ditukar WAKTUnya kepada waktu TEMPATAN (Malaysia)

GROUP A

Match Date – Time Venue Results
1 13/06 04:00 Sao Paulo Brazil - Croatia
2 14/06 00:00 Natal Mexico - Cameroon
17 18/06 03:00 Fortaleza Brazil - Mexico
18 19/06 06:00 Manaus Cameroon - Croatia
33 24/06 04:00 Brasilia Cameroon - Brazil
34 24/06 04:00 Recife Croatia - Mexico

GROUP B

Match Date – Time Venue Results
3 14/06 03:00 Salvador Spain - Netherlands
4 14/06 06:00 Cuiaba Chile - Australia
19 19/06 03:00 Rio De Janeiro Spain - Chile
20 19/06 00:00 Porto Alegre Australia - Netherlands
35 24/06 00:00 Curitiba Australia - Spain
36 24/06 00:00 Sao Paulo Netherlands - Chile

GROUP C

Match Date – Time Venue Results
5 15/06 00:00 Belo Horizonte Colombia - Greece
6 15/06 09:00 Recife Côte d’Ivoire - Japan
21 20/06 00:00 Brasilia Colombia - Côte d’Ivoire
22 20/06 06:00 Natal Japan - Greece
37 25/06 04:00 Cuiaba Japan - Colombia
38 25/06 04:00 Fortaleza Greece - Côte d’Ivoire

GROUP D

Match Date – Time Venue Results
7 15/06 03:00 Fortaleza Uruguay - Costa Rica
8 15/06 06:00 Manaus England - Italy
23 20/06 03:00 Sao Paulo Uruguay - England
24 21/06 00:00 Recife Italy - Costa Rica
39 25/06 00:00 Natal Italy - Uruguay
40 25/06 00:00 Belo Horizonte Costa Rica - England

GROUP E

Match Date – Time Venue Results
9 16/06 00:00 Brasilia Switzerland - Ecuador
10 16/06 03:00 Porto Alegre France - Honduras
25 21/06 03:00 Salvador Switzerland - France
26 21/06 06:00 Curitiba Honduras - Ecuador
41 26/06 04:00 Manaus Honduras - Switzerland
42 26/06 04:00 Rio De Janeiro Ecuador - France

GROUP F

Match Date – Time Venue Results
11 16/06 06:00 Rio De Janeiro Argentina - Bosnia-Herzegovina
12 17/06 03:00 Curitiba Iran - Nigeria
27 22/06 00:00 Belo Horizonte Argentina - Iran
28 22/06 06:00 Cuiaba Nigeria - Bosnia-Herzegovina
43 26/06 00:00 Porto Alegre Nigeria - Argentina
44 26/06 00:00 Salvador Bosnia-Herzegovina - Iran

GROUP G

Match Date – Time Venue Results
13 17/06 00:00 Salvador Germany - Portugal
14 17/06 06:00 Natal Ghana - USA
29 22/06 03:00 Fortaleza Germany - Ghana
30 23/06 06:00 Manaus USA - Portugal
45 27/06 00:00 Recife USA - Germany
46 27/06 00:00 Brasilia Portugal - Ghana

GROUP H

Match Date – Time Venue Results
15 18/06 00:00 Belo Horizonte Belgium - Algeria
16 18/06 06:00 Cuiaba Russia - Korea Republic
31 23/06 00:00 Rio De Janeiro Belgium - Russia
32 23/06 03:00 Porto Alegre Korea Republic - Algeria
47 27/06 04:00 Sao Paulo Korea Republic - Belgium
48 27/06 04:00 Curitiba Algeria - Russia